Grupa Allianz jest obecna na polskim rynku od 1997 roku. Allianz Polska to jedna z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym, z której kompleksowych usług postanowiło skorzystać blisko 1,5 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Szerokie grono klientów sytuuje Grupę Allianz w czołówce firm ubezpieczeniowych w Polsce. Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne, które dostępne są zarówno w placówka firmy Allianz jak i w firmach współpracujących: brokerów ubezpieczeniowych, w multiagencjach, u dealerów samochodowych, w biurach podróży, bankach i instytucjach finansowych.
Źródło: https://www.allianz.pl

Balcia proponuje swoim Klientom szeroką gamę produktów ubezpieczniowych, wśród których nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie ubezpiecznie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. W ofercie Balcia ubezpieczenia komunikacyjne, następstw wypadków dla dzieci oraz od odpowiedzialnosci cywilnej. Firma dynamicznie rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów.
Źródło: www.balcia.pl

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych klientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia. Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.
Źródło: www.compensa.pl

Ergo Hestia Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia rozpoczęło swoją działalność w 1991 roku i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Grupa ERGO Hestia to wiodąca firma ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku od niemal 30 lat. Od samego początku swojej działalności firma ERGO Hestia oferuje Klientom najwyższej jakości produkty i usługi. Ubezpieczenia znajdujące się w ofercie firmy ERGO Hestia skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych jak też firm czy przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zzakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia Grupy Ergo Hestia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.
Źródło: https://www.ergohestia.pl

EUROINS Insurance Group (EIG)to jedna z największych, niezależnych grup ubezpieczeniowych, która oferuje swoje usługi na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. Z oferty ubezpieczeniowej firmy EUROINS skorzystało już ponad 2 miliony Klientów. Oferta ubezpieczeń jaką EUROINS kieruje do Klientów w Polsce obejmuje szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance oraz wysokiej jakości obsługę zawartych umów.
Źródło: https://eins.pl

Generali Polska wchodzi w skład Grupy Generali, będącą jedną z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych. Jej działalność od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności. Oferowane usługi mają na celu zaspokajać zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.

W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 roku. Nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku ubezpieczeń w Polsce opierając świadczone przez siebie usług na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.
Źródło: https://www.generali.pl

InterRisk otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Pierwsze polisy wystawiła rok późnej. W 1997 roku znaczącym akcjonariuszem spółki został amerykański inwestor: CIGNA Insurance Company. Dzięki temu oraz konsekwentnej realizacji strategii już w 1998 roku spółka wypracowała zysk bilansowy, który osiągała również we wszystkich kolejnych latach działalności. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza - Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. VIG jest jednym z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych.

Oferta Towarzystwa ma charakter uniwersalny i skierowana jest do wielu różnych grup klientów.
Źródło: www.interrisk.pl

Link4 działa na polskim rynku ubezpieczeń od 2003 roku. Od września 2014 roku jest częścią Grupy PZU S.A. Jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce Link4 oferuje kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct są to ubezpieczenia oferowane Klientom przez Internet lub telefon. Na początku swojej działalności firma Link4 oferowała Klientom jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie oferta ubezpieczeń obejmuje także ubezpieczenia mieszkania oraz podróży.

Do potrzeb każdego Klienta firma Link4 podchodzi w indywidualny sposób. W obsłudze Klienta wykorzystywana jest zaawansowana technologia, która zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju.
Źródło: https://www.link4.pl

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama S.A., firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama S.A. jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów. Celem Proama jest budowanie z Klientami relacji na lata. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenia i badania satysfakcji Klientów Proama tworzy produkty jak najlepiej dopasowane do potrzeb swoich Klientów.

W 2012 roku Groupama wchodzi na rynek Polski pod marką PROAMA. Nazwa składa się z dwóch członów, z których pierwszy PRO nawiązuje do profesjonalizmu - głównej wartości naszej firmy, a drugi AMA - do korzeni spółki matki.
Źródło: https://www.proama.pl

PZU jest największą firmą ubezpieczeniową w Polsce działającą na rynku ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych. Kontroluje ponad 1/3 rynku, który jest mierzony wartością składki przypisanej brutto.

Firma PZU jest liderem rynku ubezpieczeń w Polsce, zarówno z punktu widzenia liczby klientów, jak i osiąganej rentowności. Rozbudowana sieć PZU oraz obecność w Internecie pozwala wszystkim Klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do produktów firmy. Grupa PZU oferuje swoim klientom wsparcie, bezpieczeństwo i stabilizację finansową. Prowadzi działalność w dziedzinie ubezpieczeń, zdrowia, inwestycji, bankowości i finansów, zapewnia kompleksową ochronę oraz dostarcza najwyższej jakości usługi we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

Źródło: https://www.pzu.pl/

Trasti to nowa innowacyjna marka na polskim rynku ubezpieczeń, jej strategicznymi partnerami są słoweńska firma Triglav i szwajcarska firma Swiss Re. Firma Trasti skupia swoją działalność na ubezpieczeniach komunikacyjnych. Trasti oferuje swoje ubezpieczenia w wygodnej formie mięsięcznych rat 0%.
Źródło: www.site.trasti.pl

TUZ Ubezpieczenia TUZ Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych zostało utworzone w 2003 roku, swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych jak również Klientów Korporacyjnych. Niewielka struktura firmy wspomaga elastyczne podejście do Klienta jak również szybkie procesy decyzyjne. Swoim Klientom TUZ oferuje rozwiązania z wieloma opcjami dodatkowymi, dzięki czemu Klient może czuć się bezpiecznie. 20 lat doświadczenia i 100% polski kapitał są doskonałym atutem w kontaktach z Klientami.
Źródło: www.tuz.pl

UNIQA jest firmą ubezpieczeniową z 200-letnią historią, będącą jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Austrii, gdzie ma swoje korzenie, uznawana jest za jedną z najsilniejszych marek ubezpieczeniowych.

Na polskim ubezpieczeniowym firma Uniqa buduje swoją pozycję od 30 lat. W kwietniu 2021 roku przejęła polski oddział AXA. W skutek tego połączenia powstała piąta co do wielkości grupa ubezpieczeniowa w Polsce. Firma Uniqa kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych.
Źródło: https://www.uniqa.pl

Grupa Warta rozpoczęła swoją działalność w 1920 roku w Poznaniu. W czasach PRL-u firma Warta pełniła rolę „polskiego okna na świat”. W latach 90-tych Warta kierowała swoją ofertę ubezpieczeń do klienta indywidualnego. Ponad 100-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń oraz nieustanie doskonalona oferta pozwala firmie Warta zapewniać każdemu Klientowi najwyższą jakość ubezpieczeń.

Wysoka jakość świadczonych usług możliwa jest dzięki pracy profesjonalnego i zaangażowanego zespołu oraz praktycznemu wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.

Świadcząc usługi ubezpieczeń firma Warta wyznacza trendy i podnosi standardy całego rynku ubezpieczeń w Polsce. Ponad 7 milionów osób wybrało ofertę ubezpieczeniową firmy Warta. Grupę Warta tworzą dwie spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A.
Źródło: https://www.warta.pl

Wefox Firma Wefox rozpoczęła działalność w Polsce pod koniec 2020 roku, w ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości jak również od odpowiedzialności cywilnej. Wefox łączy ekspertów z braży ubezpieczeniowej z ekspertami z braży informatycznej tworząc dla swoich Klientów w pełni zdigitalizowaną platformę ubezpieczeniową.
Źródło: www.wefox.com

Wiener jest obecna na polskim rynku ubezpieczeń od 1990 roku, a w 2019 stała się częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group – lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta firmy Wiener skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Ofertę ubezpieczeń stanowią pakiety rozwiązań, które pomagają w nieprzewidzianych sytuacjach w życiu prywatnym i biznesie.

W ramach pakietów ubezpieczeń oferowanych przez Wiener znajdą Państwo ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, zdrowotne, podróżne oraz dla rolników.  Wiener w swojej ofercie posiada także ubezpieczenia dla małych i średnich firm oraz korporacji. Firma Winer jako jedna z pierwszych firm ubezpieczeniowych w Polsce, opracowała programy ubezpieczeniowe obejmujące rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii.
Źródło:https://www.wiener.pl


Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.